Szkoła Podstawowa

Drodzy Uczniowie, mamy przyjemność przedstawić Wam wyniki wyborów do władz Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły.

Przewodniczący: Marta Marszałek
Zastępca I: Zuzanna Zandecka
Zastępca II: Jakub Stróżyński

Gratulujemy i życzymy wytrwałości w dążeniu do celu, owocnych pomysłów i inicjatyw.

smasp3

Wspólnymi siłami Samorządy Uczniowskie naszej szkoły podstawowej oraz gimnazjum zebrały 643,74zł!!!
Oto potwierdzenia przekazanej dziś w sztabie kwoty!!!

wosp2

wosp1

3 października miały miejsce wybory, które jak co roku zorganizowane zostały wraz z Centrum Edukacji Obywatelskiej.

Przygotowując się do tego ważnego dnia uczniowie brali udział w kampanii przedwyborczej, debatach i apelach.

Dzięki udziałowi w akcji "Samorządy mają Głos" uczniowie mieli możliwość dowiedzieć się co to samorządność oraz być świadomym co to demokracja i demokratyczne, tajne oraz równe wybory.

WYNIKI WYBORÓW DO WŁADZ SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO!!! Jest nam miło poinformować, że po dokładnym zliczeniu, przez komisję wyborczą, głosów oddanych w trakcie wyborów do władz SU wyłoniono reprezentantów uczniów. Przewodniczącą została Karolina Jurczak. Zastępcą została Eliza Klimas. Sekretarzem została Wiktoria Muszczak. Zapraszamy do współpracy każdego ucznia i życzymy wspaniałych pomysłów w nowym roku szkolnym!

Opiekun Samorządu Uczniowskiego

Karolina Szczepkowska